Aktualności

Informacja dla rodziców dzieci, które korzystały z dożywiania w szkołach

Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną i brak dożywiania dzieci w szkołach, Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu informuje, iż rodzice których dzieci korzystały z obiadów finansowanych ze środków pomocy społecznej mogą otrzymać świadczenie pieniężne na zakup żywności dla dzieci. W powyższej sprawie prosimy rodziców o kontakt telefoniczny z pracownikiem socjalnym lub przekazanie zgłoszenia droga e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykaz numerów telefonów do pracowników socjalnych zgodnie z rejonami opiekuńczymi (wykaz ulic) znajduje się na stronie internetowej Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu: www.mcpr.zamosc.pl w zakładce rejony opiekuńcze.

serwis BIP

Rodzina 500+

logo esp

wspieraj seniora

PFRON

Rodo co musisz wiedziec

Misja

Kompleksowa pomoc osobom i rodzinom w przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych, których nie są one w stanie pokonać wykorzystując własne środki możliwości i uprawnienia. Przeciwdziałanie zjawiskom patologii społecznej, pomoc rodzinom we właściwym wypełnianiu ich funkcji i zadań, zaspokojenie niezbędnych potrzeb życiowych osób i rodzin oraz umożliwienie im bytowania w warunkach odpowiadających godności człowieka.

logo   ratusz.pl
 logo  
organizator adopcja logo kolor.jpg.1334302110090  company logo
logo wolontariatu 250 logo nl 20lat
2163