Nowe kwoty świadczeń dla rodzin zastępczych i osób usamodzielnianych

Na mocy obwieszczenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej od 1 czerwca 2018 r. zmianie ulegną wysokości kwot świadczeń określonych ustawą o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz. U. z 2017 r. poz. 697 ze zm.) dla rodzin zastępczych, osób prowadzących rodzinny dom dziecka oraz osób usamodzielnianych.

Czytaj więcej...

Informacja o wynikach naboru - Księgowy w Dziale Finansowo Księgowym

Dyrektor Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu w załączeniu publikuje informacje o wynikach naboru na stanowisko urzędnicze Księgowy w Dziale Finansowo Księgowym.

 

Roztrzygnięcie

Nabór wniosków - "Aktywny samorząd" Moduł I

 pfron zdj

 

NABÓR WNIOSKÓW
„Aktywny samorząd” MODUŁ I

 

Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu ogłasza nabór wniosków w ramach realizacji ze środków PFRON pilotażowego programu „Aktywny samorząd” , Moduł I.
Termin naboru 03.04.2018 – 30.08.2018
Miejsce składania dokumentów oraz informacja: Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu, ul. Partyzantów 3, pok. 307, Tel. 84 677 66 68

Czytaj więcej...

UWAGA STUDENCI

NABÓR WNIOSKÓW w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” MODUŁ II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym

Czytaj więcej...

APEL DO MIESZKAŃCÓW ZAMOŚCIA

Z uwagi na okres zimowy prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej a szczególnie osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku, niepełnosprawne i rodziny z dziećmi.

Czytaj więcej...

"Aktywny samorząd" w 2018 roku

 

Harmonogram realizacji pilotażowego programu "Aktywny samorząd"  w 2018 roku przez Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu

Czytaj więcej...

BIPlogo

Załatw sprawę przez internet.

ePUAP logo

rodzina500 banner

pfron logo2

AKTYWNY SAMORZĄD

Misja

Kompleksowa pomoc osobom i rodzinom w przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych, których nie są one w stanie pokonać wykorzystując własne środki możliwości i uprawnienia. Przeciwdziałanie zjawiskom patologii społecznej, pomoc rodzinom we właściwym wypełnianiu ich funkcji i zadań, zaspokojenie niezbędnych potrzeb życiowych osób i rodzin oraz umożliwienie im bytowania w warunkach odpowiadających godności człowieka.

Pogoda w Zamościu

logo  
 logo  
organizator adopcja logo kolor.jpg.1334302110090  company logo
logo wolontariatu 250 logo nl 20lat
logo zfis 
2163 b 1024 800 0 00 images phocagallery robert z pawel wigo1
mis log2