Aktualności

Ogłoszenie o naborze

Organizator Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu oraz Rodzinny Dom dla Dzieci w Zamościu poszukują osoby do pracy na stanowisko głównego księgowego

Uprzejmie informujemy, iż na stronie Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu (pod adresem: http://opziwr.biuletyn-publiczny.net/news/0/6/nabor-pracownikow.html ) oraz Rodzinnego Domu dla  Dzieci w Zamościu (http://rodzinnydomdziecka.biuletyn-publiczny.net/page/24/ogloszenie-o-naborze-na-wolne-stanowisko-glowny.html) ukazały sie ogłoszenia o naborze na wolne stanowiska głównego księgowego. Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszeń. 

serwis BIP

Dodatek węglowy

logo esp

Korpus wsparcia seniorów opaski bezpieczeństwa

Ukraina logo 2 jezyki

Moduł Fundusze celowe

PFRON

Rodo co musisz wiedziec

Misja

Kompleksowa pomoc osobom i rodzinom w przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych, których nie są one w stanie pokonać wykorzystując własne środki możliwości i uprawnienia. Przeciwdziałanie zjawiskom patologii społecznej, pomoc rodzinom we właściwym wypełnianiu ich funkcji i zadań, zaspokojenie niezbędnych potrzeb życiowych osób i rodzin oraz umożliwienie im bytowania w warunkach odpowiadających godności człowieka.

logo   ratusz.pl
 logo  
OPZiWR logo  company logo
logo wolontariatu 250 logo nl 20lat
2163